Tvorba webových stránek, www stránky, webdesign

Tvorba webových stránek, webdesign
a internetový marketing

Internetový marketing

Reklama na internetu má na rozdíl od jiných forem reklamy tři velké přednosti: cílenost, rychlost a přesnou měřitelnost. Díky tomu může být reklama na internetu nejefektivnější ze všech forem reklamy.

Přehled našich služeb:

Optimalizace a správa PPC reklamních kampaní
Nízké ceny za jednoho přivedeného návštěvníka, výborného cílení reklam, možnost kdykoli upravit či přerušit reklamní kampaň, snadné zprovoznění – to jsou hlavní důvody, proč PPC reklamní kampaně patří k nejefektivnějším formám internetové propagace.
Analýza klíčových slov a optimalizace pro vyhledávače
Výběr těch správných klíčových slov je nejdůležitější fází optimalizace Vašeho webu pro vyhledávače (SEO). Optimalizace na špatná klíčová slova vás bude stát spoustu času i peněz bez kýženého efektu. Prodáváte-li přes internet například parfémy, věřte, že optimalizace na klíčové slovo „parfémy“ nemusí být tím správným rozhodnutím. Optimalizace může přinést velmi dobré výsledky a několikanásobně zvýšit obchodní úspěšnost webu.
Linkbuilding – získávání zpětných odkazů
Množství a kvalita odkazů směřujících na váš web patří mezi nejdůležitější faktory, které ovlivňují pozice stránek webu ve výsledcích vyhledávání. Pomůžeme vám s registrací webu do kvalitních katalogů a také s nákupem odkazů na tématicky vhodných webech.
Public relations na internetu (online PR)
PR článek je takový text, který dává firmě možnost prezentovat sebe, své výrobky či své služby. Jde o formu reklamního textu. Můžeme ho prezentovat na podobných webech tomu Vašemu.
E-mail marketing
Rozešleme Vaši zprávu vyžádanými emaily (OPT-IN). Budeme za Vás sledovat úspěšnost takových zpráv. Statistiky kliknutí na odkaz v emailu. Můžeme také zasílat pravidelné newslettery.
Mikroweby
Mikroweby jsou jednoduché webové stránky sloužící výhradně na podporu Vašeho projektu, výrobku apod. Jsou speciálně zaměřeny pouze pro jeden účel a jsou pro něj maximálně optimalizovány. Mikroweby od nás Vám bezpochyby zajistí efektivní zhodnocení do něj vložených nákladů.
Návrhy reklamní kampaně zdarma
Jsme připraveni nabídnout Vám nejen nejvyšší možnou kvalitu služeb, ale i nadstandardní péči. Proto Vám také nabízíme zdarma vytvoření návrhu reklamní kampaně pro Váš nový nebo starší web. Odešlete nám tento vyplněný formulář a my Vám zašleme několik vhodných návrhů reklamní kampaně pro Váš web na email. V případě, že se zájemci bude náš návrh zamlouvat, může si u nás na základě tohoto návrhu objednat reklamní kampaň.

Společnost:
vyplňte pokud zastupujete společnost

Vaše jméno:
vyplňte vaše celé jméno

Webová stránka:
vyplňte název Vašeho webu pro kampaň

Téma:
napište nám účel webu, který chcete
propagovat

Klíčová slova:
napište nám klíčová slova, na které chcete
lepší pozice ve vyhledávači

Telefon:
vyplňte váše telefonní číslo

Email:
vyplňte vaši emailovou adresu

Poznámky:
můžete zde specifikovat další požadavky

Ukázky projeků

PlanetaSlev.cz - Hromadné nakupování Gelové a akrylové nehty Erotické masáže a jiné Parfémy levně FM Group
PlanetaSlev.cz - Hromadné nakupování Gelové a akrylové nehty Erotické masáže a jiné Parfémy levně FM Group