Tvorba webových stránek, www stránky, webdesign

Tvorba webových stránek, webdesign
a internetový marketing

Kdo jsme

Za firmou AceWeb.cz stojí majitel - Ing. Petr Sázavský - absolvent fakulty informatiky na VUT v Brně a zkušený tvůrce webových aplikací. Je zodpovědný za fungování společnosti. Má na starosti komunikaci se zákazníkem, specifikaci jeho požadavků a rozdělení práce mezi členy vývojového týmu. Zároveň je také hlavním analytikem a programátorem webových stránek či aplikací.

Slovo Ace, které je součástí názvu naší společnosti AceWeb.cz v překladu znamená eso, jednička nebo špičkový. A proto se i my snažíme dělat špičkovou práci, ve které ctíme zájmy zákazníka. Sídlíme v Brně a naší činností je především tvorba www stránek nebo webových aplikací a jejich propagace na internetu. Touto prací se zabýváme již více jak 7 let a máme za sebou již mnoho úspěšných projektů.

Každému zájemci o nové webové stránky zdarma a nezávazně nabídneme návrhy designů stránek. V případě, že se zájemci bude některý z návrhů líbít, může si u nás na základě tohoto návrhu objednat vytvoření profesionálních www stránek.

Při tvorbě www stránek a realizaci webdesignu dbáme na SEO optimalizaci, tedy tvorbu www stránek provádíme v souladu s vyhledávači, tak aby se umísťovaly na předních pozicích. Snažíme se dělat webové stránky s maximální přístupností a použitelností. Jsme také schopni každému zájemci nabídnout různé formy propagace stránek na internetu. Jsme si vědomi toho, že internetový marketing je nedílnou součástí úspěšného projektu, proto Vám nabídneme ty nejlepší formy reklamy pro Váš web.

Zákaznický servis
Jsme připraveni nabídnout Vám nejen nejvyšší možnou kvalitu služeb, ale i nadstandardní péči. Proto také nabízíme vytvoření návrhu designu a marketingového plánu pro Váš web zdarma.
Zhodnocení nákladů
Našim cílem je vytvořit pro Vás špičkovou prezentaci s maximálním zhodnocením vložených prostředků. Naše nadšení a dlouholeté zkušenosti Vám to zaručí.
Náš závazek
Uděláme vše proto, aby jste byli s našimi službami nadmíru spokojeni.

Ukázky projeků

PlanetaSlev.cz - Hromadné nakupování Gelové a akrylové nehty Erotické masáže a jiné Parfémy levně FM Group
PlanetaSlev.cz - Hromadné nakupování Gelové a akrylové nehty Erotické masáže a jiné Parfémy levně FM Group